Działaj tam, gdzie jesteś. Międzynarodowy Dzień walki z Ubóstwem
Fecha: 
Sáb 17/10/2015

W tym roku we Polsce zapraszamy wszystkich, aby 17 października podejmować działania w swoim otoczeniu, w pracy, na osiedlu, w najbliższej okolicy. Zachęcamy do działania tam, gdzie jesteście. Niech ten dzień będzie pełen gestów solidarności z osobami, które doświadczają samotności i odrzucenia. To może być rozmowa z osobą bezdomną, którą mijacie codziennie, poinformowanie kolegów z pracy o znaczeniu tego dnia, wspomnienie w gronie przyjaciół o tych, o których nie ma kto pamiętać. Możecie również przygotować spektakl uliczny, debatę, flashmob lub zrealizować inne inicjatywy

Niech Nasze działania staną się widoczne! Podzielcie się tym, jak spędziliście ten dzień. Możecie umieścić relację z Waszej inicjatywy na naszym facebook.com/atdpolska lub napisać maila na adres: polska [at] atd-fourthworld [dot] org z krótkim opisem, zdjęciem lub nagraniem. Szerzmy razem ideę solidarności z najbiedniejszymi!

Zapraszamy również na spotkanie 17 X w godz. 18-20 do biura ATD ul. Grenadierów 34 w Warszawie, aby wspólnie dowiedzieć się o inicjatywach podejmowanych tego dnia na całym świecie oraz porozmawiać na temat sytuacji osób biednych.

Niech 17 października stanie się dniem mobilizacji, kiedy naszym działaniem dajemy wyraz podstawowej idei Ruchu ATD Czwarty Świat – idei solidarności z najbiedniejszymi.

https://www.facebook.com/atdpolska

http://www.atd.org.pl/

Ubicación

ul.Grenadierów 34 lok u1
Warszawa
Polonia